Gå til innhold

Morten Evensen

Frivillig
  • Innlegg

    315
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    56

Morten Evensen vant dagen sist 7. april

Morten Evensen hadde mest likt innhold!

Nettsamfunnsomdømme

159 Strålende

3 følgere

Om Morten Evensen

Nylige profilbesøk

8 291 profilvisninger
  1. Desverre må jeg melde avbud, pga familie arrangement som dukket opp i etterkant. Da får jeg håpe det kommer muligheter en annen gang.
  2. Herlig med historiske innslag👍, i denne meget hypermoderne mc verden med high tech i bøtter og spann, som fort gjør at vi glemmer historien bak.
  3. Nice, dit bør vi komme oss 😁🏍🇮🇹👌
  4. Å ja, den jakka hadde jeg likt. Kanskje i fremtiden, hvem vet.... Kanskje jeg lakkerer alt det røde til gult på GT,n.... vanskelige valg.
  5. Fanatisk tur med andre ord, blir artig å høre detaljer fra turen når vi treffes. 🏍️😎
  6. Perfekt timing, ikke helt samme vær her på østlandet......😅 God tur videre
  7. 😃🏍️ perfekt det, blir det mange dager på to hjul? Den ølen smaker alltid best🍺
  8. Hei Har ett sett TWM hendler liggende , kjøpt av Plassen Racing. De passer Monster 1200 17> og Diavel 2018>, og flere Ducati modeller. Hyperpro justerbar styredemper slaglengde 68mm, og til den har jeg mont fra CNC Racing til SS 939/950 Har Evotech eksos brakett og blendedeksel for motsatt side ubrukt, passer Monster 1200 17 Hvis du vil ha bort forhvilere for passasjer. Tar gjerne bud på dette, alt er strøkent og lite brukt. Se bilder
  9. Hei har et helt nytt sits deksel til Black & Steel versjon liggende. Interessert,gi bud? Se bilde
  10. Snart ny sesong😁 og viktig at vi vurderer kurs i førerutvikling. https://bil24.no/tipsene-for-a-gjore-mc-turen-sikrere Verdt å tenke på🤔, ingen er verdensmester.
  11. 😁😁😁😁😁👍👍👍👍👍endelig en sykkel jeg fikk lyst på. Koster nok ikke mindre en Diavel Bentley versjonen til 800000,-. Kanskje noen lapper til oppover🤑😅. Julebonusen ble stusslig i år, dekker ikke oljeskift på enn Panigale engang...🙃😑🤣
  12. Hei Jeg meldte meg inni sommer når de besøkte Løvaas dagen i juni. Anbefalt
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å benytte denne siden godtar du våre Personvernvilkår og Retningslinjer